A család tájékoztatása szerint a KSC Szekszárd közelmúltban leukémiával diagnosztizált 19 éves játékosa, Gereben Lívia mielőbbi gyógyulásához a kezelés folyamán többször vérre van szükség. Ahhoz, hogy a vérellátás folyamatos és biztosított legyen, tisztelettel kérnek mindenkit, hogy lehetőség szerint irányított véradás keretében, vércsoporttól függetlenül adjon vért.
Kategóriák: Sport

Para kajak-kenu Eb - Egy-egy arannyal és bronzzal zártak a magyarok

8 óra 29 perc
Kiss Péter keddi aranyérme (KL1) után szerdán Varga Katalin a KL2-es kategóriában bronzérmet nyert a Poznanban rendezett para kajak-kenu Európa-bajnokságon.

Hosszú Katinka a párizsi olimpiáig tervez

11 óra 40 perc
Hosszú Katinka a 2024-es, párizsi olimpiáig szeretné folytatni karrierjét.

Európa Játékok - Egy hónap múlva rajt, bemutatták az érmeket

2019, május 21 - 21:30
Pontosan egy hónappal a rajt előtt kedden bemutatták a minszki Európa Játékok érmeit.

Eb-selejtezők - Rossi három fővel szűkítette a magyar keretet

2019, május 21 - 18:44
Marco Rossi szövetségi kapitány az eddigi 32-ről 29 fősre szűkítette az Európa-bajnoki selejtezőkre készülő magyar labdarúgó-válogatott keretét.

Para kajak-kenu Eb - Magyar aranyérem a nyitónapon

2019, május 21 - 15:53
Kiss Péter aranyérmet szerzett a KL1-es kategóriában a Poznanban zajló para kajak-kenu Európa-bajnokság keddi nyitónapján.

Roland Garros - Babos továbbjutott a selejtezőben

2019, május 21 - 15:26
Babos Tímea bejutott a selejtező második fordulójába kedden a francia nyílt teniszbajnokságon.

Új vezetőedző a magyar alpesisí-válogatott élén

2019, május 21 - 02:25
David Fill vezetőedző irányításával vág neki a következő szezonnak a magyar felnőtt és ifjúsági alpesisí-válogatott.

Gulácsi: az egész szezonban sikerült kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtanom

2019, május 21 - 01:30
A német labdarúgó-bajnokság legjobb játékosának választották Gulácsi Pétert.

Csaknem 10 ezren ünnepelték vasárnap este az FTC bajnoki címét

2019, május 20 - 22:30
Csaknem 10 ezer szurkolóval közösen ünnepelte meg vasárnap este Budapesten a Ferencváros labdarúgócsapata, hogy a klub fennállásának 120. évfordulóján megnyerte a zöld-fehérek történetének 30. bajnoki címét.

Salamon Ferenc bekerült a vizes sportágak halhatatlanjai közé

2019, május 20 - 21:30
'Több mint hetven esztendeje szolgálja hűségesen a vízilabdát.'

Kovács Bálint két dobogós helyezéssel kezdett a gyorsaságimotoros német bajnokságban

2019, május 20 - 15:47
Mindkét időmérő edzést megnyerte és mindkét futamon harmadik lett Kovács Bálint, a H-Moto Team versenyzője a gyorsaságimotoros német bajnokság (IDM) Suzuki Cup kategóriájában, a sorozat idénynyitó, Lausitzringen rendezett hétvégéjén.

Kick-box vk - Tizenkét magyar arany Budapesten

2019, május 20 - 14:30
Tizenkét magyar versenyző szerzett aranyérmet a felnőttek között a vasárnap zárult budapesti kick-box világkupán.

La Liga - A Celta Vigo visszafizeti a belépő árát a vendégszurkolóknak

2019, május 20 - 08:31
A csapat kiesése már két héttel ezelőtt biztossá vált.

Mind a 17 Fradi-szurkolót elítélték - videó

2019, május 20 - 06:13
A balhé 2017 őszén volt a Fradi-Debrecen meccs szünetében.

A gyalogló Kovács Andrea megjavította az országos csúcsot

2019, május 20 - 05:30
Kovács Andrea vasárnap megjavította az 50 kilométeres gyaloglás országos csúcsát.

WTCR - Michelisz dobogóra állt Zandvoortban, összetettben negyedik

2019, május 19 - 19:22
A mezőny másik magyar résztvevője, Tassi Attila (Honda) nem szerzett pontot a hollandiai hétvégén.

Közel tízezren vettek részt a népligeti női futógálán

2019, május 19 - 18:36
Staicu Simona nyerte a 10 kilométeres főszámot a népligeti női futógálán, amelynek több mint 9550 résztvevője volt vasárnap.

Bundesliga - Gulácsi Péter lett a bajnokság legjobb játékosa

2019, május 19 - 15:29
Gulácsi Péter, az RB Leipzig magyar válogatott kapusa lett a német labdarúgó-bajnokság legjobb játékosa a Kicker magazin rangsorában.

Németh Krisztián gólt szerzett, majd piros lapot kapott

2019, május 19 - 13:00
A magyar válogatott Németh Krisztián gólt szerzett, majd piros lapot kapott az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) alapszakaszának szombati játéknapján.