Legfrissebb hírek a ma.hu-ról
Frissítve: 19 perc 30 másodperc

Birkózó-vb - Lőrincz Tamás aranyérmes 77 kilóban

1 óra 30 perc
Lőrincz Tamás aranyérmet nyert kedden a kötöttfogásúak 77 kilogrammos kategóriájában a nur-szultani olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokságon.
Kategóriák: Sport

Lengyel Ferenc és Varga Csaba hegymászó is elérte az alaptábort

2019, szeptember 16 - 15:28
Mindkettő célja, hogy pótlólagos oxigén és magashegyi teherhordók segítsége nélkül hódítsák meg a Földünk hetedik és nyolcadik legmagasabb hegycsúcsát.

Férfi kézilabda BL - Fölényes sikerrel kezdett a Veszprém

2019, szeptember 16 - 04:30
A Telekom Veszprém házigazdaként 40-28-ra legyőzte az ukrán Motor Zaporizzsja csapatát a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában, vasárnap.

Birkózó-vb - Georgiai, japán és orosz aranyak vasárnap

2019, szeptember 16 - 02:30
A nur-szultani birkózó-világbajnokság második versenynapján, vasárnap az olimpia műsorán nem szereplő négy súlycsoport éremcsatáit rendezték, melynek végén két georgiai, illetve japán és orosz aranyérem született.

Davis Kupa - Balázs meccse félbeszakadt

2019, szeptember 15 - 19:45
Balázs Attila mérkőzése sötétedés miatt félbeszakadt Ilja Marcsenko ellen vasárnap a Magyarország-Ukrajna tenisz Davis Kupa-osztályozón , így a 2-2-re álló párharc hétfőn fejeződik be.

Torna vk - Három magyar érem Párizsban

2019, szeptember 15 - 19:34
Péter Sára ugrásban ezüst-, Kovács Zsófia felemáskorláton és Ryan Macleod Sheppard korláton bronzérmes lett a tornászok Párizsban rendezett világkupa-versenyén.

Davis Kupa - Fucsovics kikapott, Balázs meccsén dől el a párharc

2019, szeptember 15 - 17:39
Fucsovics Márton nagy csatában kikapott Szerhij Sztahovszkijtól vasárnap a Magyarország-Ukrajna tenisz Davis Kupa-osztályozó negyedik mérkőzésén, ezzel a párharc 2-2-re áll.

Kettesfogathajtó-vb - Hölle és a magyar csapat megvédte címét

2019, szeptember 15 - 16:56
Hölle Martin egyéniben, illetve ifj. Dobrovitz Józseffel és Osztertág Kristóffal kiegészülő magyar csapat egyaránt megvédte címét a németországi Drebkauban rendezett kettesfogathajtó-világbajnokságon.

Birkózó-vb - Korpási Bálint bronzérmes 72 kilóban

2019, szeptember 15 - 16:44
Korpási Bálint bronzérmet nyert a kötöttfogásúak 72 kilogrammos kategóriájában vasárnap a nur-szultani birkózó-világbajnokságon.

Birkózó-vb - Lőrincz Viktor döntős

2019, szeptember 15 - 15:12
Lőrincz Viktor olimpiai kvótát érő győzelmét követően az elődöntőben is nyerni tudott, így hétfőn aranyéremért léphet szőnyegre a kötöttfogásúak 87 kilogrammos kategóriájában a nur-szultani kvalifikációs birkózó-világbajnokságon.

Ökölvívó-vb - Gálos Roland nyolcaddöntőbe jutott

2019, szeptember 15 - 15:01
Gálos Roland nyolcaddöntőbe jutott 57 kilogrammban vasárnap a jekatyerinburgi férfi ökölvívó-világbajnokságon.

Davis Kupa - Fucsovicsék nyerték a párost, 2-1-re vezetnek a magyarok

2019, szeptember 15 - 13:56
Fucsovics Márton és Balázs Attila fordulatos mérkőzésen legyőzte Szerhij Sztahovszkijt és Gyenyisz Molcsanovot a Magyarország-Ukrajna tenisz Davis Kupa-osztályozó vasárnapi páros mérkőzésén, ezzel a házigazdák 2-1-re vezetnek a párharcban.

WTCR - Michelisz nyerte a kínai második futamot, vezet az összetettben

2019, szeptember 15 - 12:48
Michelisz Norbert, a Hyundai magyar pilótája nyerte a túraautó-világkupa (WTCR) kínai versenyhétvégéjének második futamát vasárnap, és sikerével átvette a vezetést az összetettben.

Szöuli tenisztorna - Babos főtáblára jutott

2019, szeptember 15 - 12:37
Babos Tímea vasárnapi könnyed győzelmével főtáblára jutott a 250 ezer dollár összdíjazású szöuli keménypályás női tenisztornán.

Birkózó-vb - Lőrincz Viktor elődöntős és olimpiai kvótát szerzett

2019, szeptember 15 - 11:21
Lőrincz Viktor olimpiai kvótát szerzett a kötöttfogásúak 87 kilogrammos kategóriájában a nur-szultani kvalifikációs birkózó-világbajnokságon, miután bejutott az elődöntőbe.

Birkózó-vb - Lőrincz Viktor olimpiai kvótát szerzett

Birkózó-vb - Lőrincz Viktor egy meccsre a kvótától, Kiss kikapott

2019, szeptember 15 - 10:36
Lőrincz Viktor (87 kg) látványos tusgyőzelemmel bejutott a legjobb nyolc közé, így már csak egy lépcsőre van az elődöntőtől és ezzel az olimpiai kvótától Kazahsztánban, a nur-szultani kvalifikációs birkózó-világbajnokságon. Kiss Balázs kikapott a 32 között.

Tokió 2020 - Két arany és egy bronz a vasárnapi zárónapon

2019, szeptember 15 - 09:57
A vasárnapi zárónapon két arany- és egy bronzérmet szerzett a magyar válogatott a Tokióban rendezett kajak-kenu olimpiai tesztversenyen. Férfi K-1 200 méteren Tótka Sándor nyert - Birkás Balázs harmadik lett -, és a női kenupáros is elsőként ért célba 500 méteren.

Birkózó-vb - Kiss Balázs és Lőrincz Viktor győzött, Krasznai kiesett

2019, szeptember 15 - 09:38
Lőrincz Viktor (87 kg) és Kiss Balázs (97 kg) győzelemmel kezdett vasárnap, a nur-szultani olimpiai kvalifikációs birkózó-világbajnokság második versenynapján, Krasznai Máté (67 kg) ugyanakkor kikapott a selejtezőben és kiesett.